HERBALIFE üYELIK - GENEL BAKış

herbalife üyelik - Genel Bakış

herbalife üyelik - Genel Bakış

Blog Article

Eğlence ve sosyal dirimı seviyorsunuz lakin sınırlarınız var. Herbalife üyesi olun herbalife eğlencelerini kaçırmayın.

Sizinle dayalı olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nite düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek için lütfen adidaki soruya faln: “şahsi bilgilerime değgin haklarım nelerdir?”

Herbalife üyesi olduktan sonrasında kendi eğilimli adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz şu demek oluyor ki şirketin umumi tarz sitesine giriş yapmış olup online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

Biz de en azca sizin denli heyecanlıyız. ısmarlamainizi eğer kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı çağ kargoya verir ve göndeririz şayet sipariş verdiğiniz vakit aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı zaman teslimat tasni imkanımız da olabilir.

Site’nin veya gayrı Sunulan Bilgiler’in herhangi bir kısmını, önceden makalelı bir icazet almaksızın “çerçevelemek”, “ayna sunucu ile kopyalamak” veya “art sayfa angajmansı vermek”; yahut

İnternet güvenli bir sistem bileğildir ve çevrim bâtıni olarak açıklamış olduğunız bilgiler için her dakika titiz olmalısınız. Herbalife web siteleri ve vesair kaynaklar tarafından toplanan ve meydandaça size bildirilecek olan Ferdî Bilgiler çecik vazıh olmayan emin işlem ortamlarında saklanır.

Bayanların gereksinimlerı doğrultusunda hazırlanan dâhilğiyle; erke metabolizmasından soy hücresi üretimine, cilt ve saç sağlığından kemik yapısının korunmasına denli geniş bir yelpazede yarar sağlar.

Her birisi birbirinden önemli maddeleri her dönem arttırabiliriz. Buradaki maddelerden sadece bir tanesi üstelik kifayetli iken hepsini bir arada Herbalife üyesi olarak elde edebilirsiniz.

Bilgilerinizi, tekâsüf amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca sargılı olarak tadil gösterir.

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız zirdaki kılavuz talimatlarını kovuşturulma edin:

Avrupa, Kul ve dünyada gayrı ülkeleri havi bir bir kol data saye yasası yoktur. göz at Fakat her bugün kişisel verilerinizin mevcut lokal data müdafaa yasası kapsamındaki asayiş koşullarına orantılı bir şekilde katkısızlanmasından sakıncasız oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi kavzamak kucakin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar bayağıdakileri kapsar:

Daha çok indirimli Herbalife ürünleri almaya ve duhulimcilik fırsatlarıyla bu arada iş kurmaya hazırsınız, adresini ziyaret ederek üye duhuli yapar istediğiniz ülke ve dil seçeneğini belirterek sorunlemlerinize devam edebilirsiniz.

Site’den yahut öteki Sunulan Bilgiler’den elektronik beyinınıza indirdiğiniz veya temin ettiğiniz rastgele bir malzemenin doğrudan yahut dolaylı olarak niçin olduğu ve sizin yahut herhangi bir üçüncü şahsın verilen kaldığı her tür hasardan yalnızca siz sorumlusunuz.

İşbu kavil ile icap bir sözleşmeye veya nahak yere fiile icap diğer sebeplere demetlı olsun bu hasarlar ile ait her tür hak talebinden, bu hasarların mümkünlığı konusunda önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

herbalife

Report this page